سلول های آینه ای در وبسایت

  • RSS
ارسال شده توسط صدقی دوشنبه 11 آبان 1394, 06:05:00

تاثیر سلول های آینه ای در فروش آنلاین

 هیجانات، عواطف و اعمال ما به شدت مسری هستند. وقتی میبینیم کسی گریه می کند یا میخندد یا هر حس دیگری که دارد، احساس او به ما منتقل می شود. ما نیز گریه می کنیم یا میخندیم یا ... در واقع ما بدون اینکه بخواهیم بصورت ناخودآگاه ادای دیگران را در می آوریم. این مسئله به برخی سلول های مغزی به نام "سلول های آیینه ای" بر می گردد که همانند آینه، احساسات دیگران را منعکس می کند. 

سلول آیینه ای وبسایت عصبی

کاربرد آن در صنعت و بازاریابی آنلاین بدین صورت است که، اگر میخواهیم کسی از وبسایت ما خرید کند، تصویر یا ویدیوی مشتریانی را میگذاریم که در حال خرید از ما هستند. این خرید میتواند حضوری یا از طریق سفارش آنلاین باشد. می توانید با تصویری نشان دهید که یک بازدیدکننده در حال خرید از وبسایت شماست، یا عده ای مشتری در حال خرید در شرکت فیزیکی شما حضور دارند. یا تصاویری از مشتریانی که قبلا از وبسایت سفارش داده اند و صدها ایده ی دیگر که همگی بر اساس کشف سلول های آیینه ای به دست آمده اند که در مقالات بعدی به برخی از آنها می پردازیم.

باید به این مهم اشاره کرد که احساسات یکی از قسمت های مهم  تاثیرگذار در تصمیم گیری ناخودآگاهی هستند. اگر بتوانیم در بازدیدکننده ایجاد احساس مثبت کنیم، احتمال خرید را افزایش داده ایم. پس یکی از راههای ایجاد حس مثبت مانند شادی در بازدیدکننده، استفاده از خصلت سلول های آیینه ای است. کافیست در صفحه ی وبسایت خود، تصویری از افرادی که لبخند به چهره دارند، یا در حال خندیدن هستند  بگذارید تا همان حس را به مخاطب القا کنید. بدین ترتیب او در حین گذار در سایت شما، حس مثبت تری خواهد داشت و احتمال خرید و سفارش از سایتتان را بالا میبرد.

کتاب "آینه ها در مغز" توضیحات دقیق سلول های آیینه ای را ارائه می دهد.

همکار گرامی، این مطالب نه کپی هستند نه ترجمه. می توانید آنها را کپی کنید اما لطفا به احترام تلاش هایی که برای تهیه شان کشیدیم لینک سایت را در پایین هر متن ارجاع دهید.

برداشت از محتوای این وبسایت با ذکر لینک سایت آزاد است در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد: