طراحی حرفه ای سایت چه تاثیری دارد

  • RSS
ارسال شده توسط صدقی دوشنبه 05 تير 1391, 14:28:00

  همه ما بارها با وبسایت هایی مواجه شدیم که گویا یک نوجوان دبیرستانی آنرا ساخته است. گرافیک و محتوای ضعیف آنها سبب جلوگیری از جذب مشتری برای یک شرکت است. در واقع بازدید از اینگونه سایت ها به نفع شرکت های رقیب خواهد بود و بازدیدکننده از سایت معمولی رقیب بیشتر بازدید می کند.

اگر یک شرکت بخواهد در فضای مجازی شانس موفقیت داشته باشد مجبور است به طراحی سایت خود اهمیت ویژه ای دهد. طراحی حرفه ای وبسایت نظر مشتریان بالقوه را به خود جذب می کند در نتیجه بازدیدکننده بیشتر می شود، به صدر رتبه دهی موتور جستجوی گوگل می رود و کسب و کار او رونق بیشتری به خود می گیرد. 
یک طراح سایت حرفه ای باید توانایی انجام هرکدام از موارد زیر را داشته باشد تا درصورت تمایل کارفرما آنها را عملی کند
جذب مشتری های بالقوه
هدف هر سایت شرکتی، افزایش تعداد مشتری است و هیچ چیز بیشتر از طراحی گیرای سایت، نمی تواند بازدیدکننده را مدت بیشتری در سایت نگه دارد. بازدیدکننده با اشتیاق، وبسایت را مطالعه می کند و سریعتر به شما اعتماد می کند. شرکت ها تنها چند ثانیه وقت دارند تا نظر بازدیدکننده بالقوه را به خود جلب کنند و اگر طراحی سایت شما آنچنانکه باید با فکر و حرفه ای نباشد، او را از دست خواهید داد.
نمایش قدرت مالی
اگر سایت شما توسط یک طراح سایت حرفه ای ساخته شود، بازدیدکننده باور می کند که شرکتتان از سرمایه خوبی برخوردار است و قدرت مالی بالایی دارد. وبسایت هایی با طراحی ضعیف، معمولا نشاندهنده مدیریت ضعیف و سرمایه ی اندک شرکت هستند. مشتری بالقوه تمایل دارد کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از یک شرکت قدرتمند تهیه کند و داشتن یک وبسایت حرفه ای و متفاوت اولین قدم برای ایجاد آن تصور است.
همه چیز را با هم داشته باشید
تمام کارهای مجازی خود را به یک نفر بسپارید؟ وقتی شما کسی را به عنوان طراح سایت خود به خدمت می گیرید، نه تنها یک وبسایت ساخته می شود بلکه قابلیت بازاریابی اینترنتی، تبلیغات کلیکی، بهینه سازی موتور جستجو و مدیریت محتوای سایت و شرکت هم وجود خواهد داشت.
طراح وبسایت حرفه ای باید بتواند تمام این خدمات را ارائه دهد. چه چیزی بهتر از این که طراح هم طراحی کند هم مدیریت کند و هم بازاریابی. تنها در این صورت است که در فضای مجازی موفقیت تضمین شده خواهید داشت. توصیه می کنم اگر سفارش وبسایت می دهید، قرارداد های بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی را فراموش نکنید.

همکار گرامی، این مطالب نه کپی هستند نه ترجمه. می توانید آنها را کپی کنید اما لطفا به احترام تلاش هایی که برای تهیه شان کشیدیم لینک سایت را در پایین هر متن ارجاع دهید.


برداشت از محتوای این وبسایت با ذکر لینک سایت آزاد است در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد: